Головне управління ДПС
у Луганській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Одноразове добровільне декларування – унікальна можливість легалізувати доходи, з яких не були сплачені податки

, опубліковано 25 листопада 2021 о 16:27

Вперше громадянам України, повідомляє Кремінська ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області, надано можливість легалізувати свої доходи, з яких раніше не були сплачені податки. З початку вересня поточного року стартувала кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування доходів.

Держава надала громадянам можливість одноразово подати декларацію, задекларувати активи, з яких раніше не були сплачені податки, сплатити одноразовий збір і, таким чином, легалізувати свої доходи.

Спеціальному декларуванню підлягають: валютні цінності, нерухоме майно (земельні ділянки, об’єкти житлової і нежитлової нерухомості), рухоме майно та інші об'єкти (частки (паї) у майні юридичних осіб, інші корпоративні права, майнові права, цінні папери тощо).

Не потребують подання декларації наступні активи:

1) об’єкти нерухомості, що розташовані в Україні:

- квартири, площею до 120 кв. м;

- будинки, площею до 240 кв. м;

- нежитлова нерухомість некомерційного призначення, площею до 60 кв. м.

2) земельні ділянки:

- загальна площа яких не перевищує норми у межах безоплатної передачі (ст. 121 Земельного кодексу України);

3) один транспортний засіб особистого некомерційного використання (легковий автомобіль з об’ємом двигуна до 3000 куб. см та/або вартістю до 400 тис. грн, мотоцикл об’ємом двигуна до 800 куб. см);

4) інші активи, сумарна вартість яких не перевищує 400 тис. грн станом на дату завершення періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Одноразова декларація подається виключно декларантом в електронній формі через Електронний кабінет ДПС України. Консультацію з питань одноразового декларування громадяни можуть отримати у Кремінській ДПІ за телефоном 3-19-40.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування триватиме з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Кремінська ДПІ