Головне управління ДПС
у Луганській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Понад 82 відсотка податкових звітів платники податків Кремінщини подають в електронному вигляді

, опубліковано 16 липня 2021 о 11:50

За даними Кремінської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Луганській області з 7 тис. 528 звітних документів, що надійшли на опрацювання до податкової служби від юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, які проводять незалежну професійну діяльність на кінець червня 2021 року, 6 тис. 180 подано засобами електронного зв’язку. На паперових носіях за цей же період надійшло 1 тис. 348 звітних документів.

Таким чином, протягом cічня - червня 2021 року понад 82 відс. звітів до Кремінської ДПІ подано в електронному вигляді. Загалом 90,6 відсотків звітності засобами телекомунікаційного зв’язку подають юридичні особи, 76,3 відсотків – фізичні особи-підприємці.

Перевагою подання звітності суб'єктами господарювання в електронному вигляді є економії часу та коштів. Власне, завдяки цим чинникам до подання електронної звітності вдалося залучити чимало прихильників паперового формату серед фізичних осіб – підприємців.

Податківці Кремінської ДПІ запрошують платників податків приєднуватися до електронного документообігу та користуватися Електронним кабінетом платника податків, який знаходиться на сайті ДПС України за посиланням cabinet.tax.gov.ua.

Кремінська ДПІ