Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Колектив податківців Білокуракинщини складається з професійних та принципових працівників

, опубліковано 01 липня 2021 о 15:12

Про роботу податкової служби на Білокуракинщині журналісту газети «Життя Білокуракинщини» розповіла начальник Сватівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Луганській області Віра Шулаєва.

Розкажіть, будь ласка, про свій колектив та особливості їх роботи?

Колектив податківців, який працює на території Білокуракинщини складається з професійних, наполегливих у своїй праці, принципових працівників, які виконують функції різних напрямів роботи Головного управління ДПС у Луганській області.

На яку суму поповнився місцевий бюджет Білокуракинщини за І півріччя 2021 року?

У поточному році до місцевих бюджетів Білокуракинщини надійшло податку на доходи фізичних осіб близько 42,0 млн грн, плати за землю – понад 6,8 млн грн, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 0,8 млн грн, єдиного податку від суб’єктів господарювання – 10,0 млн грн та акцизного податку від роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами – понад 0,2 млн. гривень.

Уже минуло декілька років, як запрацював базовий сервіс - Електронний кабінет. Як вважаєте: платники вже сприйняли електронні сервіси від податкової?

Звичайно, сприйняли. Юридичні та фізичні особи – підприємці практично повністю надають звітність в електронному вигляді. В поточному році більшість громадян, в яких виникли обов’язки задекларувати доходи, подали декларації в електронному вигляді, скориставшись Електронним кабінетом платника. Платники зрозуміли, що цей сервіс дуже зручний. За його допомогою можна не тільки подати звітність, а й отримати довідку про доходи за будь-який період, контролювати свої податкові зобов’язання та інше.

Що необхідно для того, щоб скористатися електронними послугами та сервісами податкової пересічному громадянину?

Для того, щоб скористатися електронними послугами та сервісами, необхідно отримати Кваліфікований електронний цифровий підпис у будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг та скористатися Електронним кабінетом платника в мережі Інтернет за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua.

Розкажіть, будь ласка, які особливості у застосуванні РРО існують цього року та як взагалі йде впровадження цих реєстраторів та їх програмних, цифрових аналогів (ПРРО)? Для кого та з якого терміну застосування РРО стане обов’язковим?

З 01.01.2021 року - обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для фізичних осіб – підприємців (ФОП) – платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію лікарських засобів та медичних виробів, медичних послуг, складної побутової техніки та ювелірних виробів.

Перенесено на 01.01.2022 обов’язкове застосування РРО для ФОП-«єдинників» інших ризикових видів діяльності – реалізація товарів у мережі Інтернет, текстилю, автозапчастин та вживаних товарів, діяльність ресторанів, готелів та туристичних агенств.

Відтерміновано до 01.01.2022 обов’язкове застосування РРО для всіх ФОП-«єдинників» другої – четвертої групи.

Програмний реєстратор розрахункових операцій (далі - ПРРО) - програмний, програмно-апаратний або програмно-технічний комплекс у вигляді технологічного та / або програмного рішення, яке використовується на будь-якому пристрої і в якому фіскальні функції реалізовані через фіскальний сервер контролюючого органу, і який призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів (наданні послуг), операцій з торгівлі валютними цінностями у готівковій формі та / або реєстрації кількості проданих товарів (наданих послуг), операції з приймання готівки для подальшого переказу. ДПС забезпечує безкоштовне програмне рішення для використання суб'єктами господарювання ПРРО.

Білокуракинська ДПІ