Головне управління ДПС
у Луганській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Реєстрація ПРРО: покрокові дії

, опубліковано 15 червня 2021 о 10:07

Троїцька державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Луганській області нагадує, що суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України. Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію ПРРО за формою № 1-ПРРО (J/F 1316602), що подається у електронній формі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків через Електронний кабінет.

Датою реєстрації ПРРО є дата формування фіскального номера ПРРО.

Після включення ПРРО до реєстру ПРРО він може використовуватись суб’єктом господарювання.

Наступний крок - подання Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого відкритого ключа ( J/F 1391801). За умови попереднього подання та успішної обробки повідомлення про касирів за формою ( J/F 1391801) можна здійснювати завантаження програмного забезпечення ПРРО на будь-який зручний пристрій який є в наявності (комп’ютер, смартфон, планшет) з офіційного вебпорталу ДПС, яке розміщено у банері «Програмні РРО».

Вхід в ПРРО (додавання сертифіката) здійснюється за допомогою ключа касира/старшого касира щодо якого суб’єкт господарювання подав Повідомлення за формою (J/F 1391801).

Шановні підприємці, введіть в ПРРО товари (ведення та налаштування номенклатури шляхом сканування, внесення та імпорту даних), створюйте чеки (відкривайте зміну та починайте працювати).

Нагадуємо платникам податків, що податкові сервіси доступні в Електронному кабінеті платника: https://cabinet.tax.gov.ua.

 Троїцька ДПІ