Територіальні органи ДПС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Понад 400 РРО перебувають на обліку у Лисичанському управлінні

23.12.2019

«За 11 місяців 2019 року суб’єктами підприємницької діяльності зареєстровано 130 реєстраторів розрахункових операцій (РРО), 639 книг обліку розрахункових операцій та 326 розрахункових книжок. Всього в Лисичанському управлінні Головного управління ДПС у Луганській області перебувають на обліку 407 РРО», - розповів начальник ДПІ у м. Лисичанську Лисичанського управління Головного управління ДПС у Луганській області Сергій Макаренко.

Також він звернув увагу на зміни у законодавстві щодо застосування РРО. Ці зміни, перш за все, направлені на детінізацію розрахунків у сфері торгівлі та послуг. А саме:

- вводяться в дію програмні РРО, до яких контролюючий орган забезпечує безкоштовні програмні рішення;

- поряд з паперовими фіскальними звітними чеками, фіскальними звітами та денними звітами запроваджуються електронні аналоги;

- чек для клієнтів формуватиметься у вигляді QR-коду, який надсилається на абонентський номер або електронну пошту.

Крім того, для споживачів передбачена можливість отримання компенсації у розмірі 100 відсотків вартості придбаних товарів (від 850 гривень) у разі встановленого порушення порядку проведення розрахункових операцій.

Податківець зазначив, що вказані зміни будуть впроваджуватись поетапно.

У разі виникнення питань суб’єкти підприємницької діяльності та споживачі можуть звернутися за роз’ясненнями до Центрів обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську (м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347) та Попаснянської ДПІ (м. Попасна, вул. Калюжного, 2б), які відкриті для відвідувачів з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45, перерва з 13:00 до 13:45.

Лисичанське управління