Під головуванням першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Олексія Смирнова та за участі керівниці Головного управління ДПС у Луганській області Людмили Хворостян відбулося чергове онлайн-засідання робочої групи з визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період (далі – Робоча група).
В ході засідання представники Робочої групи розглянули звернення від комунальних установ окремих громад регіону щодо визначення їх критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.
Робоча група продовжує роботу у відкритому форматі та закликає суб'єктів господарювання дотримуватися законодавчих вимог, адже лише відповідальне ведення господарської діяльності, сплата податків і підтримка трудових ресурсів сприяють економічному потенціалу Луганщини та країни в цілому.
Продовжуємо працювати задля нашої перемоги та відновлення цілісності України!
Головне управління ДПС у Луганській області