Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Якщо змінили місце проживання, то протягом місяця необхідно повідомити контролюючий орган

опубліковано 18 вересня 2023 о 09:13

Головне управління ДПС у Луганській області нагадує фізичним особам, що  платники податків зобов’язані подати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до Облікової картки або Повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою №5ДР або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта за формою №5ДРП відповідно.

При цьому, громадяни подають зазначені заяви особисто або через представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання – до контролюючого органу за новим місцем проживання. Фізичні особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого контролюючого органу. В заяві зазначаються дані документа, що посвідчує особу, та інших документів, які підтверджують зміни таких даних. 

Звертаємо увагу, що подати заяву платники можуть і скориставшись сервісом Електронний кабінет (https://cabinet.tax.gov.ua/).