Головне управління ДПС
у Луганській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На розрахункові рахунки в банку платникам повернуто понад 174 млн грн ПДВ, заявленого до бюджетного відшкодування

, опубліковано 25 листопада 2021 о 08:35

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов повідомив представникам регіональних ЗМІ, що за січень - жовтень 2021 року платники податків Луганщини подали 123 заяви про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки в банках. Загальна сума заявленого бюджетного відшкодування становить 207,3 млн гривень. В аналогічному періоді минулого року подано 102 заяви на загальну суму 109,9 млн гривень.

За його словами, по 123 заявам платників, поданим у січні - жовтні 2021 року, проведено 115 камеральних перевірок, 8 камеральних перевірок ще тривають.

За результатами камеральних перевірок по 7 заявам виявлено ризики неправомірного декларування сум ПДВ, заявлених до відшкодування з бюджету, на загальну суму 20,2 млн гривень. Матеріали таких камеральних перевірок передані до підрозділу податкового аудиту.

По одній заяві встановлено завищення суми ПДВ, що підлягає бюджетному відшкодуванню на рахунок платника у банку, на 0,2 млн гривень.

Ігор Ткачов зазначив, що за січень - жовтень 2021 року на розрахункові рахунки в банках платникам вже повернуто 174,4 млн грн ПДВ, заявленого до бюджетного відшкодування.