Головне управління ДПС
у Луганській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Платники Луганщини перерахували до бюджету понад 1,2 млрд грн ЄСВ

, опубліковано 17 травня 2021 о 08:32

В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що у січні - квітні 2021 року підприємства та підприємці Луганщини сплатили до бюджету 1 млрд 237,9 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ). Це на 158,7 млн грн або на 14,7 відс. більше ніж в аналогічному періоді минулого року.

Серед основних джерел надходжень єдиного соціального внеску - нарахування і сплата ЄСВ роботодавцями із заробітних плат найманих працівників, від виплат грошового забезпечення військовослужбовцям, а також від фізичних осіб-підприємців, членів фермерських господарств та самозайнятих осіб.

Нагадаємо, ЄСВ автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням - на рахунки, відкриті в держказначействі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно, використовуючи електронні сервіси, у т. ч. «Електронний кабінет» та «InfoTAX».

Актуальну податкову інформацію можна отримати також на офіційних сторінках служби у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/TaxUkraine/

https://t.me/tax_gov_ua

https://www.youtube.com/channel/UCvdcv-7iVw7IGL0uFa_6Uaw

https://www.youtube.com/channel/UCggb4UOzdEjxmByM1MvhokA

https://www.facebook.com/tax.lugansk/

https://t.me/lg_tax