Головне управління ДПС
у Луганській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За який період платнику єдиного податку можна отримати довідку про доходи?

, опубліковано 21 травня 2020 о 09:29

У Головному управління ДПС у Луганській області розповіли. Фізична особа - підприємець платник єдиного податку може за письмовою заявою отримати від контролюючого органу довідку про доходи, у т. ч. за будь-який інший ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, Довідка про доходи видається не пізніше п’ятнадцяти днів від дня отримання заяви.

Нагадаємо, платники єдиного податку, у разі необхідності отримання довідки про доходи, мають право подати до контролюючого органу податкову декларацію за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, проте це не звільняє такого платника податку від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для квартального (річного) податкового (звітного) періоду (пункт 296.8 ПКУ).

Така податкова декларація складається з урахуванням норм пунктів 296.5 і 296.6 ПКУ та не є підставою для нарахування та/або сплати податкового зобов'язання.