Шановні колеги! Вітаю з Днем державної служби!
Служба в податкових органах — це особлива відповідальність.
Наша щоденна праця забезпечує економічну безпеку та фінансову стабільність країни у цей доленосний час.
Бажаю Вам незламності, міцного здоров’я, залізної витримки та нашої спільної Перемоги.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість жити, працювати та служити нашому народові на рідній землі.
Зі святом!
З повагою
В. о. начальника
ГУ ДПС у Луганській області
Людмила ХВОРОСТЯН