Головне управління ДПС
у Луганській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Надає податкових знань максимум – від податківців семінар-практикум

, опубліковано 23 лютого 2022 о 10:11

Днями у Сватівській ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області було проведено семінар-практикум на тему «Правила застосування РРО/ПРРО з 01 січня 2022 року». Під час проведення семінару було надано роз’яснення щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) або програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) платниками єдиного податку другої-четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки.

Фахівці звернули увагу підприємців - платників єдиного податку другої та четвертої груп на необхідність завчасної реєстрації РРО чи ПРРО у контролюючих органах з метою дотримання вимог чинного законодавства України.

Була проведена демонстрація платникам податків, які мають електронний цифровий підпис, послуги безкоштовного електронного сервісу ДПС України «Електронний кабінет», який надає можливість подання суб’єктами господарювання заяв для реєстрації РРО/ ПРРО (за формою № 1-РРО або № 1-ПРРО) в режимі онлайн.

Також було надано роз’яснення з проблемного питання: чи потрібна КОРО на ПРРО на період виходу з ладу програмного РРО. Платникам було доведено, що на період відсутності зв’язку між програмним РРО та фіскальним сервером ДПС проведення розрахункових операцій здійснюється в режимі офлайн. На період виходу з ладу програмного РРО проведення розрахункових операцій не здійснюється до моменту усунення несправностей. Таким чином, у разі застосування ПРРО КОРО не використовується на період виходу з ладу ПРРО або відсутності електроенергії чи зв’язку.

Податківці зазначили, що для отримання консультацій або з інших питань РРО/ПРРО можна звернутися до Центру обслуговування платників Сватівської ДПІ.

Сватівська ДПІ