Головне управління ДПС
у Луганській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Змінили місце проживання – повідомте про це органи ДПС

, опубліковано 27 липня 2021 о 15:56

У Новопсковській ДПІ Головного управління ДПС в Луганській області нагадали. Громадяни, які змінили місце проживання, зобов’язані протягом місяця повідомити про такі зміни органи податкової служби.

Відповідно до статті 70 Податкового кодексу України та Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 (зі змінами та доповненнями) для внесення змін до Державного реєстру фізичній особі необхідно подати до державної податкової інспекції за місцем реєстрації заяву за формою № 5ДР.

Завдяки своєчасно внесеній достовірній інформації про фактичні реєстраційні дані фізичних осіб, громадяни у визначений законодавством термін отримають податкові повідомлення – рішення про нараховані суми податків, а саме податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку та транспортного податку. Відповідно, зможуть своєчасно виконати свій обов’язок зі сплати майнових податків, не порушуючи граничні терміни сплати та уникнути фінансових санкцій.

Новопсковська ДПІ