Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Щодо сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

, опубліковано 22 червня 2021 о 13:55

Попаснянська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Луганській області (далі - Попаснянська ДПІ) інформує, що у 2021 році здійснене нарахування податку на майно, а саме: податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2020 рік та плати за землю за 2021 рік.

Одночасно повідомляємо, що обчислення сум по податку з об’єктів житлової та / або нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості.

Просимо за документами для сплати земельного податку та податку на нерухоме майно звертатися до Попаснянської ДПІ розташованої за адресою: м. Попасна, вул. Калюжного 2 Б, телефон для довідок (06474)3-11-46

Попаснянська ДПІ