Днями у місті Лисичанськ відбулася спільна нарада представників Лисичанського відділу податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Луганській області, пенсійного фонду та державної виконавчої служби. Учасники заходу обговорили стан погашення заборгованості з єдиного соціального внеску, зокрема серед фізичних осіб-підприємців.
Податківці зазначили, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника, а несплата призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому. Строку позивної давності зі сплати податкового боргу з єдиного соціального внеску немає.
Фахівці пенсійного фонду повідомили, що у межах своєї компетенції, вживається комплекс заходів, спрямований на запобігання зростання заборгованості з ЄСВ та її своєчасного погашення, в тому числі щодо інформування платників про заборгованість та запобігання її виникнення, запрошення боржників на робочі комісії з питань погашення боргу.
На завершення учасники домовились щодо продовження співпраці в сфері погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.
Лисичанський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління