У Сватівському управлінні Головного управління ДПС у Луганській області повідомили, що в січні - липні 2020 року платники податків Сватівського, Білокуракинського та Троїцького районів перерахували до державного бюджету 229,7 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Це на 69,6 млн грн більше надходжень за січень - липень 2019 року.
Одним з основних джерел наповнення державного бюджету є податок на додану вартість, надходження якого з початку року становлять 156 млн грн. Це на 59,5 тис. грн більше, ніж у аналогічному періоді минулого року.
Зокрема, надходження податку на додану вартість склали 156 млн грн (з початку року), податку на доходи фізичних осіб – 48,4 млн грн, військового збору – 15,4 млн гривень
Сватівське управління