У Станично-Луганському управлінні Головного управління ДПС у Луганській області повідомили, що за січень - червень 2020 року від платників Станично-Луганського, Біловодського та Міловського районів до бюджету надійшло 96,4 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 4,3 млн грн, або на 4,7 відс. більше надходжень за відповідний період минулого року.
Зокрема, у червні поточного року надійшло 20 млн грн ЄСВ. Ріст надходжень до показників минулого року склав 1,5 млн грн, або 8,1 відсотка.
За словами начальника Станично-Луганського управління Сергія Калініна, нелегальне працевлаштування позбавляє громадян права на отримання соціальних гарантій та знижує надходження до місцевих громад. Тому легалізація трудових відносин є спільною справою як податківців й органів місцевого самоврядування, так і кожного свідомого громадянина.
Станично-Луганське управління