Територіальні органи ДПС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Страхувальники Станично-Луганського управління сплатили майже 159 млн грн ЄСВ

08.11.2019

За січень-жовтень 2019 року платники податків Станично-Луганського управління Головного управління ДПС у Луганській області перерахували 158,9 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 26,7 млн грн або на 20,2 відс. перевищує показник 2018 року.

Зокрема, за підсумками жовтня поточного року сплата ЄСВ склала 17,4 млн гривень. У порівнянні з жовтнем минулого року надходження зросли на 2,2 млн грн, або на 14,5 відсотків.

В управлінні зазначають, позитивну динаміку надходжень ЄСВ досягнуто завдяки цілеспрямованій роботі з роботодавцями щодо підвищення рівня оплати праці найманим працівникам, вжиттю заходів з детінізації доходів та легалізації зайнятості населення.

Нагадаємо: єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов'язаннями зі сплати цього збору зобов'язань із сплати податків, інших обов'язкових платежів, передбачених законом, або зобов'язань перед іншими кредиторами, зобов'язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов'язаннями, крім зобов'язань з виплати заробітної плати (доходу).

Станично-Луганське управління