Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Реєстрація звернень громадян

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, тимчасово громадяни можуть надіслати свої звернення до Головного управління ДПС у Луганській області: 

1) з використанням мережі Internet, засобами електронного зв’язку на електронну адресу 

lg.zvernennya@tax.gov.ua

у вигляді сканкопії або фотокопії письмового звернення з підписом* громадянина або підписане кваліфікованим електронним підписом;

* відповідно до визначення наведеного у Великому тлумачному словнику української мови підпис – це «прізвище або ініціали, написані власноручно під текстом, малюнком, картиною і т. ін., як свідчення авторства або потвердження чого-небудь» (7-е видання: Великий тлумачний словник української мови (з Дод., допов. На CD)/Уклад. і голов. Ред. В.Т. Бусел – К.: Ірпінь: ВТФ «Перун», 2009 – 1736 с.: іл. –ISBN 966-569-013-2).Також, згідно з Юридичною енциклопедією, підпис визначається як «графіч. начерк, який означає особу йоговиконавця і здійснюється нею з метою посвідчення документа або підтвердження відомостей, що містяться у док-ті» (Юридична енциклопедія; В 6 т./ Редкол.: Ю70 Ю.С. Шемшученко (голова редкол.) та ін. – К.: «Укр. енцикл.», 1998. ISBN 966-7492-00-1).

2) на поштову адресу: Львівська пл. 8, м. Київ, 04053.