- Головна
- Анонси
- Шановіні суб’єкти підприємницької діяльності та громадяни Луганщини! Запрошуємо 26 червня долучитися до регіонального форуму «Луганщина в релокації – виклики та можливості»
Шановіні суб’єкти підприємницької діяльності та громадяни Луганщини! Запрошуємо 26 червня долучитися до регіонального форуму «Луганщина в релокації – виклики та можливості»
опубліковано 19 червня 2025 о 10:03
Шановіні суб’єкти підприємницької діяльності та громадяни Луганщини!
26 червня відбудеться регіональний форум «Луганщина в релокації – виклики та можливості» – очільник регіону Олексій Харченко зустрінеться із підприємцями у рамках «Діалогу із бізнесом».
Суб’єкти підприємницької діяльності та внутрішньо переміщені особи з Луганщини можуть зареєструватися для участі у заході в онлайн форматі за посиланням https://surl.li/wibpic у термін до 12:00 20 червня.