30 вересня 2025 року відбулося засідання Ради підприємців при Рубіжанській міській військовій адміністрації, до якого долучилася керівниця Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.
На порядку денному учасники обговорили актуальні питання розвитку бізнесу, взаємодії підприємців із державними органами та шляхи підтримки господарських ініціатив у воєнний час.
У фінальній частині заходу було підбито підсумки роботи Ради підприємців за третій квартал 2025 року та визначено подальші напрями співпраці між бізнесом та контролюючими органами.
«Такі зустрічі дозволяють нам краще розуміти потреби підприємців та спільно знаходити рішення. У нинішніх умовах економічної стійкості регіону неможливо досягти без підтримки підприємництва. Податкова служба Луганщини завжди відкрита до співпраці й готова допомагати суб’єктам господарювання в межах чинного законодавства», - зазначає Людмила Хворостян.
Тримаємо вектор до Перемоги та нових досягнень!
Головне управління ДПС у Луганській області