У рамках реалізації принципів доступності та рівності прав для всіх громадян, Головне управління ДПС у Луганській області впроваджує безбар’єрний простір для платників та відвідувачів ДПІ у Луганській області.
Одним із ключових кроків у цьому напрямку стало застосування сервісу перекладу жестової мови від Українського товариства глухих (УТОГ).
За допомогою послуги УТОГ особи з порушенням слуху можуть отримати кваліфіковану допомогу перекладача жестової мови онлайн, безпосередньо у ДПІ у Луганській області та у режимі реального часу.
Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов зазначає: «Наші фахівці працюють над тим, щоб податкова служба була відкритою, доступною та зручною для кожного. Безбар’єрність – це не просто слово, це конкретні дії, спрямовані на те, щоб жодна людина не почувалася обмеженою у правах».
Безбар’єрний простір передбачає також облаштовані входи до приміщень, наявність інформаційних матеріалів, а також навчання працівників податкової служби навичкам коректної комунікації з різними категоріями платників.
Технології на Вашому боці.
Електронні сервіси, чат-боти, відеоконсультації – усе для доступності!
Головне управління ДПС у Луганській області