Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина поінформувала представників ЗМІ регіону, що у січні - липні поточного року податківцями опрацьовано 28 запитів на отримання публічної інформації.
За її словами, із загальної кількості 4 запита надійшло поштою, 19 - електронною поштою, 5 - особисто від запитувача.
Найбільше запитів на отримання публічної інформації надійшло від фізичних осіб - 24 запити, від юридичних осіб - 4.
Ольга Височина зазначила, що за результатами розгляду запитів: задоволено, з наданням інформації - 25, надіслано за належністю - 3.
Вона зауважила, що запити на отримання публічної інформації надсилаються на електронну скриньку lg.zvernennya@tax.gov.ua.
Очільниця податкової служби області нагадала, публічна інформація відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року №2939-IV «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом. Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених Законом.