Це питання стало основною темою онлайн-зустрічі фахівців Головного управління ДПС у Луганській області з представниками громадської організації «Військово-патріотичне об’єднання Рубіж».
Під час заходу учасникам розповіли, який порядок реєстрації новостворених неприбуткових організацій.
Звернули увагу, яких законодавчих вимог необхідно дотримуватися для формування статутних документів неприбуткової організації.
«Податкова служба є надійним партнером для сумлінних платників податків. Такі зустрічі є ефективними та корисними для обох сторін. Наші фахівці завжди готові надавати роз’яснення про практичне застосування податкового законодавства, щоб платники податків працювали у правовому полі», - зазначила заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.