Головне управління ДПС
у Луганській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску

УВАГА!

З 1 січня 2021 року вводяться в дію нові рахунки!

Головне управління ДПС у Луганській області повідомляє, що у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», з 01.01.2021 вводяться в дію нові рахунки для зарахування надходжень до державного і місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).

Кошти, сплачені з 01.01.2021 на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та єдиного внеску не будуть зараховуватись, а повертатимуться як нез’ясовані надходження.

1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Луганській області 

2. Реквізити рахунків по зарахуванню єдиного соціального внеску по Луганській області

3. Символи рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Луганській області

4. Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666, із змінами та доповненнями


 

До уваги платників – резидентів, які мають об’єкти оподаткування з місцезнаходженням на тимчасово окупованій території України!

Головним управлінням Державної казначейської служби у Херсонській області з 01.03.2021 відкрито рахунки за надходженнями до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя для сплати боргів з місцевих податків та зборів, що виникли до дати початку тимчасової окупації, визначеної Законом України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України".

Інформація про реквізити відкритих рахунків розміщена на субсайті Головного управління ДПС у Херсонській області в рубриці "Бюджетні рахунки":

https://kherson.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/