Територіальні органи ДПС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

До уваги платників податків!

2020-12-29

Державна податкова служба України з 6 листопада 2020 року запровадила електронний сервіс «InfoTAX», який надає платникам податків можливість через месенджери Telegram та Viber отримувати актуальну та необхідну інформацію про:

- стан розрахунків з бюджетом,

- реєстраційні та облікові дані,

- про результати обробки документів,

- про строки подання звітності та сплати податків.

Інформацію з СЕА ПДВ про:

- суми, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних,

- суми залишку на електронному рахунку Казначейства,

- про суми податку, сплаченого платником при ввезенні товарів на митну територію України.

Режим «СЕА РПСЕ» надає користувачам-платникам акцизного податку актуальну інформацію щодо:

- суми податку, на яку платник податку має право зареєструвати акцизні накладні по кожному складу та виду пального в Єдиному реєстрі реалізації пального та спирту етилового;

- суми залишку на Казначейскому рахунку.

Платники податків активно під’єднуються і тестують можливості сервісу.

На сьогодні InfoTAX надає близько 20 сервісів, до яких під’єдналося понад 7 тис. користувачів. Підключення до InfoTAX може бути корисним як для керівників та бухгалтерів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, так і для громадян – платників податків. Максимально швидко підключитись до сервісу InfoTAX можно за допомогою інструкції, яка розміщена в мессенджері Telegram, або за посиланням: htpps://m.youtube.com/watch?v=tT_vyk-8lh4.

Для покращення роботи електронного сервісу пропозиції та зауваження до нього просимо надсилати на адресу infozvit@tax.gov.ua.

ДПС продовжує працювати над створенням нових сервісів для зручності і комфорту при взаємодії платників з податковими органами.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно, використовуючи електронні сервіси, у т.ч. «Електронний кабінет» та «InfoTAX».

Головне управління ДПС у Луганській області